Skip to main content
Uncategorized @et

RIISTARID EHK KÄEGA KATSUTAV STIILIINSPIRATSIOON

By 09/07/2021oktoober 12th, 2021No Comments

Küllap pole see mingi uudis, et taaskasutus avaliku elu tegelaste hulgas üha suuremat populaarsust kogub. Uudis on aga see, kuivõrd palju eriilmelisi ja eluala ning -stiili poolest varieeruvaid staare RiiSaikelisse kokku on sattunud. See tähendab Sulle kui kliendile määratult rikkalikku valikut grungest glämmi ja retrost minimalismini. Kes aga on RiiStarid? Kohe selgitame. 

 

KES HOIAB 1166 MÜÜDUD ESEME REKORDIT?

Kõige esimene ja seetõttu pikima ajalooga RiiStar on jumestuskunstnik ja sotsiaalmeedia täht Liisa Leetma. Just tema tõi esimesed massid äsja avatud RiiSaikelisse ning usu või ei, aga terve poe tegutsemisaja jooksul on Liisa müünud kokku lausa 1166 toodet. Ja see muljetavaldav number tiksub iga päevaga üha suuremaks. Ulme. Liisale tagab edu see, et tema boksis tuhnimiseks ei pea ise sugugi rokitšikk olema. Liisa on läbi aegade maha ärinud nii oma nahktagid, pidulikud kleidid, trendikad tanksaapad kui ka seksikad killer heelsid. Loomulikult ka lademetes meigitarbeid ja spordivahendeid. Sest Liisa on äge ja tema garderoob on põhjatu!

Täpselt sama põhjatud on ka moefotograaf Laura Nestori aardelaekad. Tema liitus RiiStaride ridadega praktiliselt kohe pärast Liisat ning on täpselt samamoodi “riisaikeldama” jäänud. Laura oli esimene, kes pani oma boksis võnkuma minimalistlikud skandinaavia vaibid, kuna tõi müügile mõned aastad tagasi Eesti järelturul veel ülimalt haruldased COS kaubamärgi esemed. Ning Laura Nestor Photography kaamerasilm on lõbusatel fotosessioonidel jäädvustanud väga paljude teiste bokside väärt kraami. Muide, Laura suurepärane stiilitaju avaldub ka selles, milliseid riideid kannavad tema lapsed, seega LN boksist leiab tihtipeale magusaid palasid moeteadlikele lapsevanematele.

 

ONCE RIISAIKEL, ALWAYS RIISAIKEL

Pärast Liisat ja Laurat hakkas RiiStaride nimistu jõudsalt kasvama ja oma stiilipärleid on siin läbi aegade müütanud lugematul hulgal lauljatare, suunamudijaid, modelle, poliitikuid, räppareid ja ärinaisi. RiiStaride loetellu kuuluvad eelpool nimetatud Liisale ja Laurale ka näiteks Eeva Esse, Laura Prits, Laura Põldvere, Heidy Purga, Ženja Fokin, Getter Jaani, Anu Saagim, Jana Hallas, Kristel Aaslaid, Tuuli Rand, Helen Randmets, Liisa Ennuste, Kristi Ojasaar, Kristina Pärtelpoeg, Madelyn Kurg, Eva Vaino, Evely Ventsli, Lucy Grasso, Sonya Christina Tomson, nõid Nastja, Helen Heinroos, Triin Luhats, Marleen Muhuste, Krõõt Tarkmeel, Mari-Liis Suvi, Reet Härmat, Toivo Freeman Pilt, Anita Sibul, Kati Torim (Suun), Terje Telling, Amani Kiivikas … seda nimekirja võiks jätkata veel ja veel ja veel! 

Kusjuures, kurioosseid müügilugusid on RiiSaikeli püsiklientidel rääkida vähemalt viis korda sama palju kui on värvikaid müüjaid. Näiteks suutis Beebilõust ühele õnnelikule maha müüa oma legendaarsed suusad. Ehtekunstnik Tõnis Malkov aga leidis just siit omaenda meisterdatud pisikesed kosmonaudid-kõrvarõngad ning ostis need naljakal kombel ise ära. Sama juhtus moekunstnik Xenia Joostiga, kes pärast omaenda loomingu leidmist jäigi regulaarselt RiiSaikelisse käima. Moekunstnik Kalle HT Aasamäe on aga täitsa esimene Eesti disainer, kes oma loomingut RiiSaikelis müüb. Sama lugu ka rokkar Laura “Mikker” Pritsiga, kelle psühhedeelselt kirevast boksist leiab muuhulgas ka tema raju bändi Ziggy Wild merchi. 

 

PEAB SAAMA KA PIDU JA PULLI

Üks oluline boonus on riisaikeldamisel veel. Lisaks tuusadele riietele ja stiiliinspiratsioonile, saad siit endale uued sõbrad ja lõbusad üritused. Sest RiiSaikli boss Riia on paras peomutt ja armastab üsna tihti korraldada moekaid rahvakogunemisi, kust ei puudu kokteilid, vinged DJ-setid ja ägedad inimesed. Just sellistest õhtutundidesse kulgevatest mingle’itest on alguse saanud ootamatud, ent ülimalt hästi toimivad kooslused nagu näiteks Kairit Tuhkaneni ilunurk, mis asub “Doktori kabineti” nimelises ruumis. Ja selles kabinetis ei tehta mitte süsti, vaid hoopis imeilusaid kulme ja hea õnne korral ka tuusa jumestust. 

Enam kui sageli võib lausa RiiSaikeli leti tagant leida mõne enda lemmiklaulja või suunamudija ning kuna kõik püsikunded saavad ruttu oma inimesteks, avastad varsti iseennastki teistele riidekapi tuulutajatele käppa viskamas ja vastastikku head nõu jagamas. Näiteks on Kairiti kunagisest nõuandest saanud RiiSaikeli moto: “Lase lahti!” ehk lase lahti riietest, mis sind enam ei rõõmusta, parfüümidest, mida sa ei kasuta ning jalatsitest, mis kellegi teise jalas palju rohkem actionit saaks. RiiSaikeldamiseni![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]