Skip to main content
Uncategorized @et

JÕULUKINGIKS MIDAGI TEISELT RINGILT? AGA MUIDUGI!

By 03/12/2021detsember 5th, 2021No Comments
taaskasutus

Möödas on need ajad, mil mõistet “kingitus” iseloomustasid kirevad lehvid ja kallid hinnasildid. Või vähemasti nii tahaks me mõelda! Et taaskasutuse ja -armastamise idee üha rohkemate inimesteni viia, tee juba tänavu jõuludel algust, murra mustreid ja vii oma sõbrale, sõbrannale või lähedasele kuuse alla midagi isikupärast, soodsat ning kordumatut. Loomulikult võid kingituse teha ka iseendale, aga selle jaoks pole küll tarvis jõule oodata!

Kingiideed RiiSaikli moodi

On siililegi selge, et mõnele erilise šopahoolikule on parimaks kingituseks RiiSaikli kinkekaart. Las möllab ise ja tuhlab boksides! See meeldib talle nagunii kõige rohkem maailmas. Ja next level šopahoolikut võid rõõmustada hoopis RiiSaikli boksirendiga, et ta oma raskete nodikoormate all ägavatesse kappidesse veidi õhku vahele saaks lasta. Sest kui on üks kindel aeg aastas, mil absoluutselt igaühele ükskõik mis suuruses lisaraha ära kulub, on selleks jaanuar. Ülevoolavama kulutaja jaoks ka veebruar ja märtski…

 

Kui oled julge, tunned oma sõpru või kallimat hästi ning usaldad oma stiilitunnetust, leiad kindlasti sobivaid aksessuaare, riideid,ehteid, parfüüme, jalatseid ja muud kraami. Taaskasutus on popp ja teeb universumile head. Ja muide – RiiSaiklis ei müüda ammu enam ainult kasutatud moe- ja stiiliampse, oh ei. On ka täiesti uusi asju ning mitmed andekad inimesed on puhunud erinevatele jätkusuutlikele materjalidele elu sisse, andnud neile kordumatu vormi ning toonud need RiiSaiklisse müüki. Erinevatest boksidest leiad näiteks need tuusad tegijad:

  • HÜÜP kandekotid ja nahajääkidest valmistatud kõrvarõngad, mille eesmärgiks populariseerida nutikalt ja säästlikult valmistatud keskkonnasõbralikke aksessuaare.
  • /mai/ attire isikupärased, unisex, vastupidavad ja jätkusuutlikult toodetud riided, mis ühendavad luksuslikud detailidfunktsionaalsusega. Kanna kasvõi iga päev ehk 365 days a year, 365 to wear
  • KLUUK ehk Kristiina Luuk boksist number 43, kelle kireks on tekstiilivärvidega mängimine ning riiete, mütside, kottide ja muude esemete redisainimine ning selle kaudu eseme kasutusaja pikendamine ning uuele elule äratamine.
  • @yutle dekoratiivpadjad ja puuvillasest kangast kandekotid on hullumeelselt armsad ning valmistatud Eesti kunstniku poolt.
    Igal pildil on oma lugu. Müügil ainult RiiSaiklis!

     

Jõulud RiiSaikli moodi

Taaskasutuse propageerijatele kohaselt oleme loomulikult püsti pannud RiiSaikli olemust parimal viisil peegeldava jõulukuuse, mis ehitud kõigi riisaikeldajate poolt toodud taaskasutus-ehetega. Loomulikult käivad terve pühadeaja RiiSaiklis päkapikud, aga nad mitte ei too kingitusi, vaid maiustavad hindadega, mis tähendab, et detsembrikuus on oodata mitmeid magusaid soodukaid. Äkki on mõni ese, millele ammu silma peale oled pannud, ikka veel alles ja soodsama hinnaga? Seda on ennegi juhtunud! 

Et parimaid diile skoorida, pead loomulikult silma peal hoidma RiiSaiklil nii Facebookis kui ka Instagramis, et saada esimesena kuulda erinevatest põnevatest plaanidest ja RiiSaiklis juba traditsiooniks saanud hängidest. Kuna kõige olulisem roll erinevate heade diilide loomisel on aga boksirentnikel endil, siis mida rohkem jõululainel riisaikeldajaid, seda rohkem soodukaid. Lihtne. Lisaks täieneb niikuinii igapäevaselt bokside sisu – nii hooajalise kui lihtsalt vinge kraamiga. Äkki leiad just RiiSaikelist oma kõige lemmikuma “koleda” jõulukampsuni?