Skip to main content

Müügitingimused

  1. ETTEVÕTTEST

1.1 Riisaikel.ee on virtuaalne ostu- ja müügiportaal (edaspidi Veebipood), mis võimaldab RiiSaikelil vahendada oma boksirentnike kaupa ja klientidel osta vahendatavat kaupa.

1.2 Veebipoe haldaja on RiiSaikel OÜ, registrikood äriregistris 14468573, aadress Tatari 64, Tallinn 10134, info@riisaikel.ee

1.3 Sooritades Veebipoe kaudu ostu, kinnitab klient (edaspidi Ostja), et on tutvunud ja nõustub käesoleva kasutajalepingu tingimustega (edaspidi Tingimused), ning kohustub neid täitma.

 

  1. MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

2.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

2.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

2.3 Veebipoes müüdavate toodete hinnad, üldinfo ja seisukord on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub Tasu kauba kättetoimetamise eest.

2.4 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

2.5 Teave kaubakohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

  1. TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

3.2  Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.3 Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

3.4 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.5 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimaluses ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

 

  1. KOHALETOIMETAMINE

4.1 Kaupu saadetakse Eesti Vabariigi piires.

4.2 Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva postkontor/pakiautomaat, Itella pakiautomaat, DPD pakiautomaat ja ise kohale järele tulemise võimalus.

4.3 Kauba saatmise kulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

4.4 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

4.5 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

  1. TAGANEMISÕIGUS

5.1 RiiSaikel OÜ on Veebipoes müüdava kauba vahendaja ajavahemikus, mil toodete omanik rendib RiiSaikeli füüsilises poes boksi. RiiSaikel OÜ ei ole müüdava kauba otsene omanik.

5.2 RiiSaikel OÜ vastutab kauba väljastamise eest, kuid mitte kauba seisukorra ja vastavuse eest ostja eeldustele. Toodetel esinevad puudused on kirjeldatud Veebipoes kauba kõrval ning ostjal on võimalus küsida enne ostu sooritamist toodete kohta lisainfot ja pilte.

5.3 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda mitte hiljem kui 24 tunni jooksul, kuna RiiSaikel vahendab kaupa ainult ajavahemikus, mil kauba omanik rendib RiiSaikeli müügisaalis boksi (üldjuhul on selleks perioodiks 1- 4 nädalat).

5.4 Müüdava kauba kohta tuleb kaebused, küsimused ja nõuded esitada Veebipoe siseste sõnumite või e-kirja teel (info@riisaikel.ee) Veebipoele hiljemalt 24 tunni jooksul pärast kauba kättesaamist.

5.5 Veebipood vastab kaebustele 24 tunni jooksul kirjalikult.

5.6. Veebipood tagastab kauba eest saadud raha, kui toote seisukord ja omadused ei vasta Veebipoes tootekirjelduses toodule. Sellisel juhul tagastatakse raha ostja kontole 14 tööpäeva jooksul pärast tagasiostetud kauba kättesaamist ning saatmiskulud kannab ostja.

5.7 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.8 Veebipood ei eelda ega taga müüdavate kaupade garantii olemasolu. Veebipood kontrollib enne müüdava kauba ostjale väljastamist üle kauba vastavuse Veebipoe tootekirjelduses toodule.

5.9 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba hinna RiiSaikeli füüsilises müügisaalis.

6.0 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

  1. OTSETURUNDUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

6.2 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.