Boksirent

 Periood Hind
1 nädal 15 € + 10% müügitulust
4 nädalat 45€ + 10% müügitulust

Korduma Kippuvad Küsimused

Vajalik info Müüjale

Kui palju esialgu asju tuua?

Boksi mahub stangele vabalt rippuma kuni 30 eset, üleriiete puhul vähem.
Boksis on ka riiul kottide/kingade/aksessuaaride/raamatute jmt tarvis. Boksi n-ö katust saad
kasutada näiteks suurte kottide ja pika säärega saabaste eksponeerimiseks (väiksed asjad jäävad kõrgel märkamatuks).
Soovitame boksi mitte liiga täis toppida, sest nii on kliendil asju ebamugav vaadata ja Su hea kraam jääb tähelepanuta. Liiga pungil boks läheb kogu aeg sassi ja me ei jõua seda nii tihti koristada, et tagada järjepidevalt korras üldmulje.

Aga mul on päris palju asju, mida ma siis tegema pean?

Sinu asjade müügile aitab kaasa ja on igati positiivne, kui tood jooksvalt kaupa juurde ja viid vajadusel ka ära.  Kindlasti arvesta ka hooajaga, talvel suvekleite pole mõtet müüki tuua 🙂 Boksi üldpilt võiks tihti muutuda, et kliendil oleks alati midagi uut avastada ehk käiks selline hoogne riiSaikeldamine, mitte ei tekiks seisva lao efekti;)
PS Minimaalset 5€ võiks RiiSaikelisse müüki toodav ese väärt olla 😉

Kas ma pean hinnasildid ise välja trükkima?

Ei pea. RiiSaikelis on hinnasildid ja
kinnitamiseks vajalikud vahendid kõik olemas. Sildile tuleb peale kirjutada kindlasti boksi number ja hind aga võid lisada võib ka muud infot, näiteks: uus, defektiga, suurus, käsitööna valminud ainueksemplar vms, mis võiks ostjale huvi pakkuda.

Kas teil on turvaelemendid olemas?

Jah, on. Loomulikult tasuta, pane aga külge, palju ise tahad.

Kui kaua võtab aega asjade boksi sättimine?

Varu kohe mõnuga vähemalt 1,5 tundi. RiiSaikeldamine on lõbus:)

Kuidas ma tean, mis mul müüdud on?

Kassas lööme läbi boksi numbri ja hinna, mistõttu on alati ülevaade, mitu asja on müüdud ning mis on boksi hetkesaldo. Hinnasilte me müüdud kauba küljest ära ei lõika.
Et Sul endal oleks hea ülevaade, mis toodud sai, siis:
1. soovitame enne asjade müüki toomist need enda jaoks üles pildistada VÕI
2. koostada endale müüki toodud toodetest nummerdatud nimekiri. Kirjuta number väikeselt hinnasildile ja kui pärast rendiperioodi müümata asjad ära viid, saad vaadata, kas asjade arv ja kogusumma klapib.

Kuidas ma tean, kuidas müük edeneb?

Kirjuta IGsse, FBsse või info@riisaikel.ee. Saame Sulle öelda, mis on hetkesaldo ja mitu asja on
õnneliku uue omaniku leidnud.
Püüame ka ise jõudumööda boksidel pilku peal hoida ning anda märku, kui seis on hõredaks jäänud või kui müük ei edene ja võiksid midagi muud
asmele tuua.

Kuidas allahindlusi teha?

Selleks eraldi poodi kohale ei pea tulema, kuna meil on allahindluste sildid olemas. Kirjuta meile IGsse, FBsse või info@riisaikel.ee ning paneme vajaliku sildi Su boksi peale välja:) RiiSaikelis on olemas sildid -20% kuni -50%, aga üldiselt soovitame teha pigem -50% allahindlusi. Kui vaja, saad märkida või paluda RiiSaikeli personalil märkida, et ühele või teisele tootele allahindlus ei kehti. Muidugi võid ka ise kohapeal üksikute toodete hindasid muuta, anname selleks Sulle eraldi sildid.

Kas pean käima ise oma boksi koristamas?

Hoiame üldisel heakorral igapäevaselt silma peal, aga jällegi tasub meeles pidada, et liiga täis topitud boksi on keerulisem pidevalt korras hoida.

Kuidas oma boksile tähelepanu tõmmata?

Kinnita boksile silt, kus on kirjas, mida sealt leida võib (suurused, kaubamärgid jmt). See teeb ostlemise lihtsamaks ning tõmbab tähelepanu.
Kui Sul on Instagramis konto, siis soovitame teha oma boksist storysid. Tag`i ära RiiSaikel ja me jagame Su reklaami enda poolt edasi.

Kas RiiSaikel müüb minu kaupa ka netis?

Sellega on nii, et valime jõudumööda välja tooteid, mida pildistame ja jagame nii RiiSaikeli e-poes, FBs vastavas albumis kui IG storys. Klient saab meelepärase asja ära osta ning koju tellida.
Saatmiskulud kannab ostja ning ostetud kaupa me enam ümber ei vaheta ega tagasi ei osta.
E-poes müüdavale kaubale arvestame toote hinnale juurde kuni 10€, mis katab müügikeskkonna vahenduskulud ja RiiSaikeli personali lisaajakulu.
Rentnikule makstav tulu ei muutu sellest, kas toode on müüdud Riisaikeli poes kohapeal või läbi interneti.

Kuidas rendilepingut pikendada?

Palun anna meile lihtsalt esimesel võimalusel enne rendilepingu lõppemist oma soovist teada e-kirja, IG või FB teel, ekstra selleks kohale ei pea tulema.

Millal tuleb allesjäänud asjad ära viia?

Kuupäeval, mis on rendilepingul märgitud lõpukuupäevaks või sellele järgneva päeva hommikul. Kui Sa ei jõua õigel päeval asju ära viia, kuid ei soovi ka lepingut pikendada, siis lisapäeva hind on 5 €.
Võid pikendada päevade kaupa või siis paluda RiiSaikeli töötajal asjad kokku panna (kokkuleppeline tasuline lisateenus – 15€).
Kindlasti leiame sobiva lahenduse, peaasi, et Sa endast märku annad.

Kuidas arveldamisega on?

Müügitulu kantakse 14 tööpäeva jooksul pärast lepingu lõpetamist kliendi kontole. Kui pikendad lepingut, siis on võimalik teha kokkuleppel vahemakseid.

Ootame Sind riiSaikeldama!!!