Skip to main content

Boksirent

@Tatari 64

 Periood Hind
1 nädal/ tavaboks 19 €
4 nädalat/ tavaboks 61 €
4 nädalat/ VIP Pakett

Teeme kogu töö Sinu eest: korrastame, sätime kauba müügiks boksi ja soovi korral ka hinnastame.

36 € (lisandub renditasule)

Nii tavapaketi kui VIP-paketi puhul saab rentnik müügitulust 80%.

@Stockmann 2.korruse galerii

Rent Boksi mõõt Aeg/ Nädal Hind/€
Boks L 0.9m 1 31€
  4 91€
Boks M 0.7m 1 19€
    4 61€
Komisjonimüük  11 € ese + 25% müügihinnast
4 nädalat/ VIP Pakett

Teeme kogu töö Sinu eest: korrastame, sätime kauba müügiks boksi ja soovi korral ka hinnastame.

36 € (lisandub renditasule)

Nii tavapaketi kui VIP-paketi puhul saab rentnik müügitulust 80%.

Üksikeseme müügi puhul kehtivad järgnevad lisatingimused:

  • eseme(te) müüki toomise tasu on 11 € ese, mis tagastamisele ei kuulu;
  • müüki toodud eseme(te) hinnale lisandub RiiSaikeli juurdehindlus 25%;
  • eseme maksimaalseks müügiperioodiks on 8 nädalat, pärast mida tuleb uuesti tasuda 11 € ese;
  • enne eseme(te) müüki toomist tuleb saata toodetest pilt ja lühikirjeldus.

Hind sisaldab:
♻️ personaalset kliendihaldust;
♻️ konsultatsiooni asjade väljapanekul;
♻️ rendiperioodil kliendile parima müügivõimaluse leidmine;
♻️ turundus erinevates sotsiaalmeedia kanalites;
♻️ boksi igapäevane korrashoid;

Vajadusel tutvu ka meie “Vajalik info Müüjale” ehk KKK sektsiooniga.

Meie KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Vajalik info Müüjale

Mis vahe on RiiSaikeli Tatari ja Stockmanni poodidel?

Tatari 64/2  ja Stockmanni 2. korruse galeriis asuvad kauplustest leiad pidevalt vahetuvat ja trendikat hooajalist kraami taskukohaste hindadega. Mõlemas kaupluses saad rentida boksi endale sobivaks perioodiks ning lõpetada või pikendada lepingut väga lihtsa vaevaga.

Kui palju ja mida müüki tohib tuua?

Tavaboks mahutab vabalt kuni 30 eset, üleriiete puhul vähem. Lisaks on boksis riiul kottide, kingade jms aksessuaaride tarvis. Boksi “katust” saad kasutada suuremate esemete (nagu näiteks pika säärega saapad) eksponeerimiseks. Kuna meie moto on “müü asju, mida armastad!”, siis tähendab see seda, et nii Tatari kui ka Stockmanni kauplustesse ootame müüki ainult selliseid esemeid, mis on puhtad, terved ja stiilsed. Minimaalne toote väärtus Tatari poes on 5€ ja Stockmanni poes 10€.
Kindlasti arvesta hooajaga!

HOT TIP: Soovitame boksi mitte liiga täis toppida, sest nii on kliendil asju ebamugav vaadata ja Su hea kraam jääb tähelepanuta!

Mida teha, kui mul on liiga palju/liiga vähe asju?

Kui Sul on vähe asju, aga need on tõepoolest erilised, ootame neid komisjonimüüki. Kui Sul on aga asju tunduvalt rohkem, kui ühte boksi mahub, ootame Sind avasüli pidevalt kaupa juurde tooma ja boksi värskendama, et klientidel oleks pidevalt midagi uut avastada.
Usu, see töötab! 😉

Kuidas kauba väljapanek ja hinnastamine käib?

RiiSaikelis on olemas kõik vajalik professionaalseks väljapanekuks ja sildistamiseks: erinevad riidepuud, ilusti kujundatud sildid, erinevad kinnitusmeetodid, turvaelemendid ja kirjutusvahendid. Hinnasildile tuleb kindlasti peale kirjutada oma boksi number, kaubamärk, suurus ja toote üldkirjeldus. Vajadusel saad õige hinna määramisel küsida nõu RiiSaikeli eksperdilt.

Kuidas ma tean, mis mul müüdud on ja kuidas edeneb?

Iga ostu sooritamisel lüüakse kassast läbi boksi numbri ja hind, mistõttu on meil alati ülevaade, mitu asja on müüdud ja mis on boksi hetkesaldo. Hinnasilte me müüdud kauba küljest ära ei lõika, seega et Sul endal oleks hea ülevaade, mis toodud sai, siis soovitame enne asjade müüki toomist need enda jaoks üles pildistada või koostada nimekiri müüki toodud esemetest.

Nii saldo kui muude küsimustega võid igal hetkel meile kirjutada kas Instagrami, Facebooki või info@riisaikel.ee ning saame Sulle öelda, mis on hetkesaldo ja mitu asja on õnneliku uue omaniku leidnud. Püüame ka ise jõudumööda boksidel pilku peal hoida ja anda märku, kui seis on hõredaks jäänud, müük ei edene ja võiksid midagi muud asemele tuua.

Kuidas oma boksile allahindlust teha?

Selleks ei pea isegi poodi kohale tulema. Kirjuta meile lihtsalt Instagrami, Facebooki või info@riisaikel.ee ning paneme vajaliku sildi Su boksi peale välja. Sul on valida allahindlus % vahel -10st kuni -70ni, aga üldiselt soovitame teha pigem -50% allahindlusi.
Lisaks, kui soovid, saad paluda RiiSaikeli personalil märkida, kui ühele või teisele tootele allahindlus ei kehti. Soovi korral saad loomulikult ka kohapeal üksikute toodete hindasid muuta, anname selleks Sulle eraldi sildid.

Kuidas saan ise müügiedule kaasa aidata?

Oma boksi müügiedule saad kaasa aidata mitmel moel. Esiteks aitab huvilisi juurde meelitada see, kui Sul on boksil silt, mis tutvustab, mida boksist leida võib (kaubamärgid, suurused jne). Teiseks saad alati oma tutvusringkonnas reklaami teha – postitada Facebooki ja teha Instagrami stoorisid. Kui täägid RiiSaikelit, jagame alati Sinu reklaami ka ise edasi, lisaks sellele, et Sinu boksi parimaid palasid ka ise omaalgatuslikult promome.

Kas RiiSaikel müüb minu kaupa ka veebis?

Jah, nii on, sest tuusa taaskasutuskaupa tahavad ju osta ka need moesõbrad, kel pole ühel või teisel põhjusel võimalik kas Tatari või Stockmanni poodi kohale tulla. Protsess näeb välja järgmine: igapäevaselt valime välja igast boksist ahvatlevamad tooted, teeme neile reklaami Instagramis ja Facebookis ning lisame oma e-poe valikusse (arvestades seejuures toote hinnale juurde minimaalselt 10€ ja maksimaalselt 10% eseme maksumusest, mis katab müügikeskkonna vahenduskulud, turunduskulud ja RiiSaikeli personali ajakulu). Kui toode läheb kaubaks, katab saatmiskulud ostja ning ostetud kaupa on võimalik ka 48h jooksul tagastada. Rentnikule makstav tulu ei muutu sellest, kas toode on müüdud RiiSaikeli tava- või e-poes.

Millal on minu nö palgapäev?

Müügitulu kantakse 14 tööpäeva jooksul pärast rendiperioodi lõppemist kliendi pangakontole. Kui pikendad lepingut, siis on võimalik teha kokkuleppel ka vahemakseid.

Kuidas rendilepingut lõpetada või pikendada?

Sellest, kas soovid rendilepingut pikendada või lõpetada, anna meile teada enne rendilepingu lõppemist kas Instagramis, Facebookis või info@riisaikel.ee. Eraldi selleks kohale ei pea tulema.

Kui oled lepingu lõpetanud, siis ootame Sind asjadele järgi kas rendilepingul lõppkuupäevana märgitud päeval või sellele järgneval hommikul. Kui Sa ei jõua õigel päeval asju ära viia, kuid ei soovi ka lepingut pikendada, siis iga lisapäeva viivis on 5 €. Lepingut on võimalik pikendada ka päevade kaupa või paluda RiiSaikeli personalil asjad kokku panna (teenuse hind 15€).

Kuidas rendilepingut pikendada?

Palun anna meile lihtsalt esimesel võimalusel enne rendilepingu lõppemist oma soovist teada e-kirja, IG või FB teel, ekstra selleks kohale ei pea tulema.

Ootame Sind riiSaikeldama!!!