Skip to main content
Uncategorized @et

“MÜÜ ASJU, MIDA SA ARMASTAD”

By 27/04/2021november 24th, 2021No Comments

Asju palju, aga selga panna ei miskit? Lahendus on lähemal kui arvatagi oskad!

Kas ka sina oled üks neist, kes koroona kriisi ajal kodus istudes avastas, et kapid ja sahtlid ajavad üle ääre, ent selga panna pole miskit? Me teame, mida sa tunned! Õnneks on sellele olukorrale lihtne lahendus. Tuleb vabaneda kõigest, mida silmitsedes lubad endale pidevalt, et ah, küll ma edaspidi kannan, küll ma kunagi võtan kaalust alla… Ütleme sulle otse ja ausalt välja – ei kanna ja ei võta! Mõtle, kui palju meeldivam on nende kapis igavlevate asjade müügist teenitud rahaga osta hoopis midagi sellist, mis sulle sobib kohe nüüd ja praegu!

Eelistaksid ise äritseda? Halb mõte!

Küllap meenub sulle nüüd, et mõtlesid tegelikult kõik need asjad ise üles pildistada ja netis maha ärida. Tegelikkuses on see aga palju suurem ettevõtmine kui pealtnäha paistab. Kodustes tingimustes pildistamine on peavalu isegi päris proffidele ja kui sa pole erilises vaimustuses peegliselfitamisest, on riideid võrdlemisi keeruline tõetruult pildile püüda. Kodus ei pruugi olla ka õiget valgust või on tuba on liiga sassis ja võib-olla pole head tausta kusagilt võttagi. Lisaks ei lõppe missioon sugugi siis, kui pildid valmis. Enne veel kui viimane kaader on üles laetud, vilgub postkastis juba kümneid kirju küsimusega sääre sisepikkuse, rinnaümbermõõdu, materjali, päritolu ja seisukorra kohta. Lisaks tahab keegi kindlasti hinda alla tingida ja leidub neidki, kes ilma jäämise korral kurjustama kipuvad. Ja siis veel see pakkimine, vormistamine ja saatmine… Oeh. Kas on kuskil keegi, kes tahaks kogu selle töö ise ära teha? On küll!

Nii uskumatu kui see ka pole, siis sellised inimesed on täiesti olemas. Oma väärt pärlite teisele ringile saatmiseks pole vaja teha muud, kui pakkida kraam kokku ja tuua RiiSaiklisse. Stiilne taaskasutus ehk riisaikeldamine on ülimalt moes ja raha teenimine samuti. Pealegi, teadmine, et sinu vana on kellegi teise uus ja toob sulle ka raha sisse, teeb tuju heaks ka kõige hallimal päeval. Seda muidugi juhul, kui tood müüki üksnes asju, mis tõesti uut armastust väärivad. Selliseid, mille kõrval sa ise uhkusega julged seista ja enda omaks tunnistada. Kuna RiiSaikel pole “kaltsukas”, vaid elustiilipood, siis ära trööbatud esemetel sinna asja pole. Eriti veel kui parimad leiud kõigist boksidest jõuavad igapäevaselt laiema publikuni ka sotsiaalmeedia ning RiiSaikeli e-poe kaudu!

Erinevaid stiiliampse igast ilmakaarest. Jah, palun!

Kuna nii RiiSaikeli omanikud kui ka kliendid on erinevate trendide ja maailmamoega ülimalt kursis, on alati mõnus enda asju müüki tuues ka teisi bokse sirvida ja inspiratsiooni ammutada. Kogenud riisaikeldajad teavad, et oluline pole mitte massi sulandumine, vaid eristumine ja nii saadki oma silmaga üle vaadata, kuidas käivad päriselt riides hinnatud moefotograafid, modellid, stilistid, saatejuhid, muusikud ja suunamudijad, kes sinuga kõrvuti oma asju müütavad. Selline mitmekesisus pakub igaühele midagi, olgu selleks siis pitsilised printsessikleidid, auväärne vintaaž või nahktagid ja tanksaapad. Erilise au sees on muidugi alati Eesti disain!

Üldiselt on RiiSaikeli kliendid vuhveltoodete suhtes üsna pirtsakad, kuid vahel pigistatakse silm siiski kinni, kui boksi satub mõni nii hea replica, et isegi kogenud moehuvilisel juhe kokku jookseb. Viisakas oleks siiski asjale vastav hind panna ning lisada kindlasti juurde ka vastav info. Sellised boksid ei meeldi kellelegi, mis näevad välja nagu suveniiriletid Türgis või Egiptuse tänavatel.

Enne starti tee viimane check!

Pungil täis kohvriga tuleku eel tee veel paar kiiret toimingut, et kauplemine võimalikult hästi õnnestuks. Esiteks vaata kõik asjad tähelepanelikult üle, tee puhtaks ja tõmba ka topieemaldajaga üle. Hinna määramisel arvesta eeskätt sellega, palju sa ise oleks nõus maksma. Paraku on nii, et ka väga hinnalise asja eest pole mõtet küsida 70% ostuhinnast isegi juhul, kui tegu on Prada kotiga, mille ostmiseks sa omal ajal kaks kuud ainult makarone sõid. Pilkupüüdvate firmamärkide puhul on üleüldse suur oht ülehindamiseks, kuna mitme hooaja taguste esemete väärtus on alati olulisel määral kukkunud. Samas ei pea ka lati alt läbi jooksma ja asju jumalamuidu ära andma. Tee hoopis nii, et proovi algul kõrgemat hinda ning seejärel saad alati allahindlust lisada – täpselt nagu päris rõivamüüjad!

Ühes asjas võib aga küll surmkindel olla – RiiSaikelis hoitakse su boks paremas korras kui üheski koduses riidekapis. Uuri lihtsalt vahel ise ka, kuidas müük edeneb ja too kodust head-paremat juurde, et püsikliendil tekiks iga kord tunne nagu sukelduks ta täiesti uude imede maailma. Kindlasti on vaja silmas pidada ka seda, et boks poleks liiga pungil täis topitud, kuna sellisel juhul ei pruugi keegi su ülivinget COSi kleiti tähelegi panna. Küsi endalt oma boksile viimast lihvi andes alati ka seda, et kas Sina ise viitsiks lapata läbi tervet hunnikut ebahuvitavaid asju?

Pane sotsiaalmeedia enda kasuks tööle!

Lisaks sellele, milline su boks välja näeb ja mida sisaldab, saab müügile hoogu anda ka sellega, kui annad RiiSaikeli promole lisabuusti ka enda tegevusega. Anna maailmale lahkesti teada, millega tegeled, mida oma boksi juurde oled toonud, mida üks või teine asi endast kujutab ja palju maksab. Instagrami story’d, Facebooki postitused ja kõik muu, mis aitab sinu jälgijaskonnale näidata, millist ägedat tavaari sa parasjagu müütad.

Ahjaa. Seda ka veel, et kui sulle tundub ikka, et kõige sellega on liiga palju sahmimist ja sul pole üldse aega kõige sellega tegelemiseks, siis pole probleemi. Kui on väärt kraam, anna endast lihtsalt märku, lepime kokku, hindame asjad ära ja paneme asjad ise müüki sinu eest. Seda nii tava- kui e-poodi! Lihtne nagu 1-2-3.

Kohtumiseni Riisaikelis!

Uncategorized @et

TAASKASUTUS, Taaskasutuspood JA E-POOD: KAS SEE ONGI TULEVIK?

Ilmselt poleks keegi osanud mõne aasta eest ettegi kujutada, et lisaks kõigele muule saab ka moe taaskasutuse e-poodi kolida. Nüüd on see aga juhtunud ja…
Uncategorized @et

“MÜÜ ASJU, MIDA SA ARMASTAD”

Asju palju, aga selga panna ei miskit? Lahendus on lähemal kui arvatagi oskad! Kas ka sina oled üks neist, kes koroona kriisi ajal kodus istudes…