Skip to main content
Uncategorized @et

IGAÜKS SAAB OLLA VIP! OSTA ENDALE AEGA

By 19/01/2023jaanuar 20th, 2023No Comments
vip pakett

Aega on alati vähe, ükskõik, milline on Sinu amet või huvid. Kui aga tavaliselt öeldakse, et aega osta ei saa, siis RiiSaikelist saab. Kuidas? Jutt käib loomulikult VIP-paketist. 

Oletame, et Sul on kodus su-uuu-ur kotitäis vahvaid asju. Ehk isegi paar-kolm kotitäit.

taaskasutus

Mida Sul aga ÜLDSE pole, on aeg selle varanduse sorteerimiseks ja korrastamiseks, rääkimata sellest, et üheks keerulisemaks komistuskiviks kujuneb reaalsusele vastavate hindade nuputamine. Tuttav tunne, eks? 

Mul on Sulle hea uudis. Kui selline olukord oli ja on siiani paljudes kohtades reaalseks boksibisnisiga alustamist takistavaks teguriks, siis RiiSaikelis mitte. Tule aga oma kodinatega kohale, võta VIP-pakett ning jäta kõik muu RiiSaikeli tiimi hooleks. Meie rivistame Su asjad ilusti üles nii füüsilises boksis kui ka veebipoes ja sotsiaalmeedias!

 

MIS LOOM ON VIP-PAKETT? 

RiiSaikeli VIP-idele mõeldud teenus sisaldab kauba põhjalikku müügiks ette valmistamist ehk sorteerimist, hinnastamist ja korrastamist. Ja selle tüütu nikerdamise vältimine maksab Sulle kõigest 20€, mis lisatakse lihtsalt Su boksirendi kuutasule. 

Kuidas see kõik siis ikkagi välja näeb? Kohe selgitan. Sinu poolt sorteerimiseks toodud ports võiks koosneda kuni 35-st riideesemest ja umbes 10-st aksessuaarist (ehted, jalatsid, peakatted, kotid jms.) Ja
kuigi RiiSaikeli hinnastamisprofid on väga kogenud määramaks ükskõik milliste esemete hinnaklassi, võtame alati arvesse ka unikaalsuse aspekti ja emotsionaalset väärtust Sinu jaoks. Teisisõnu, kui soovid mõne eseme eest kindlasti skoorida vähemalt mingi konkreetse
rahasumma või on see mõnel muul põhjusel väga eriline, maini seda meile kindlasti. Seda ladusamalt kulgeb müük!

 

HINNASTAMISE PEEN KUNST

Hinnastamine on taaskasutuse juures kõige olulisem väga mitmel põhjusel. Esiteks tahame me, et Sina saaksid oma asjade eest õiglase tasu. Teiseks tuleb aga arvesse võtta ka seda, millised summad on tulevane omanik Sinu asjade eest nõus välja käima. Ja see sõltub juba eseme seisukorrast, päritolust, originaalsusest ja üldisest turuseisust.

 

Kolmandaks teab ainult tõeline ekspert seda, millise disaineri aastatetaguse erikollektsiooni ese maksab pigem vähe, kuna oli väga populaarne või vastupidi, väga palju, kuna seda tehti vaid mõned eksemplarid.

 

Küllap kortsutad nüüd skeptiliselt kulmu, et kuidas me küll seda kõike nii hästi määrata oskame, aga vastus on lihtsamast lihtsam. Me teeme seda iga päev! Lisaks hoiame tähelepanelikult silma peal ka konkurentide juures olevatel boksidel ja teame täpselt, mida üks (originaal!) Guess pusa, Michael Korsi kott, Armani Jeans teksad või Vansi ketsid järelturul maksta võiks. Lisaks oskame öelda Sulle ka seda, milline hind võiks olla paarkorda kantud Iris Janvieri kleidil, uueväärsel Kelpman Textile sallil või Maison Margiela tossudel/mantlil, paljude lemmikul Le Labo Santal 33 parfüümil või legendaarsetel punase tallaga Christian Louboutini kõpskingakestel. Muide, kõik need asjad on meil müügil olnud ja väga ruttu uued omanikud leidnud. 

Liitu ka Sina VIP-riisaikeldajatega!