Skip to main content
Uncategorized @et

UUS LASTEKAUPADE TUBA: STIILSETE EMMEDE STIILSED PÕNNID

By 30/05/2022No Comments
taaskasutus

Lapsed kasvavad liiga ruttu, et neile pidevalt uusi asju osta. See on fakt. Küll aga võib oma põnni moodsalt ja seejuures ka soodsalt riidesse panna olles kõva käpp taaskasutuses. Nutikaim viis selleks on külastada RiiSaikeli uut lastekaupade palatit, kus kaubavalik pidevalt uueneb. Iga uus päev toob RiiSaikelisse uut põnevat kraami!

 

Selles pole mingit kahtlust, et emmed on kõvad ärimutid. Teadupärast ei jää elu lapsevanemaks saades mitte seisma, vaid teadmised erinevatest eluvaldkondadest hoopis kasvavad. Isegi vanemlusajakiri Pere ja Kodu koostas artikli sellest, kuidas lapsevanemad liigituvad suisa 14-sse eri kaupleja kategooriasse ja kuigi see humoorikas kirjatükk pritsib huumorit eeskätt internetikaubanduses levinud stereotüüpide üle, on selles enam kui terake tõtt. Mitte ükski majapidamine ei võida sellest, kui lapsele väikseks jäänud asjad kapinurgas vedelevad, mistõttu on lastekaupade taaskasutusel vaat et praktilisemgi põhjus kui täiskasvanute moeampsudel. Ometi võib lasteasjade šoppamine olla sama lõbus ja inspireeriv!

 

MIDA TUUA, KUIDAS SORTEERIDA?

RiiSaikeli lastekaupade tuba on pisike, aga tubli ning seal kehtivad täpselt samad nõuded, mis täiskasvanute boksideski: asjad peavad olema puhtad, korralikud ja tuntud kaubamärkide puhul kindlasti ka originaalid. Oma asjade müügipotentsiaali on kõige lihtsam ennustada küsides endalt, millist valikut Sa ise taaskasutuspoest leida ihkaks? Kas omaenda boksi kõrval seistes tunneksid Sa elevust? Kui vastuseks on “jah”, paki aga kokku ja too kohale. Ja miks mitte kuulutada RiiSaikeli usku ka oma lastega sõpradele ja sõbrannadele? Eriti sellistele, kelle riidekapis oled alati tahtnud pisut ringi tuuseldada…

 

Kuigi esmapilgul paistab lastetoa ülesehitus üsna kirju, on seal loogika täiesti olemas. Asjad on nimelt jaotatud boksidesse suuruse järjestuses sünnist teismeeani ning šopata saad nii riideid, peakatteid, jalanõusid kui ka mänguasju. Arvestada tuleb ainult sellega, et kaubavalik muutub hirr-rrrr-rmus kiiresti ja on täiesti tavapärane, et vahepeal on üht või teist kaubakategooriat tibake rohkem kui teist. Seetõttu tasub ka RiiSaikelist regulaarselt läbi astuda – et mitte ühestki väärt leiust ilma jääda.

taaskasutusMIS SEE KÕIK MAKSAB?

 

Et lastetoast viimast võtta, oleme kutsunud ellu kõigile võimalikult mugava süsteemi. See seisneb selles, et tavaboksidest rändavad asjad automaatselt lastetuppa, et ainult täiskasvanute fashionit jahtivatel riisaikeldajatel juhet mitte kokku ajada. Kui Sinu toodud kauba hulgas on kuni 10 lasteasja, lisab see Sinu tavaboksi rendile igakuiselt 8€. Kui esemeid on kuni 15, lisandub kuutasule 15€. Eriti tore on aga see, et 20€ lisatasu eest võid tuua müüki nii palju asju kui vähegi soovid. Eraldi on läbiräägitav ka ainult lasteasjade boksi rent – küsi julgelt ja nuputame üheskoos Sulle sobiva plaani. 

 

Kuna RiiSaikel on loodud kiire elutempoga trenditeadlikule inimesele, teame suurepäraselt, mida tähendab, kui Su tuugalt täis planeeritud kalendris pole ühtegi vaba momenti. Just seetõttu otsustasime luua erilise VIP-paketi. Unusta tüütu ja aeganõudev triikimine, aurutamine, toppide  eemaldamine, hindade nuputamine, siltide ja turvaelementide külge pookimine ja arveldamine, kuna me teeme selle “musta töö” hea meelega Sinu eest ära. Me lihtsalt oskame seda nii maru hästi. Kõik rõõmsate riisaikeldajate hüvanguks! taaskasutus