Tatari 64/2, hoovimaja 2 korrus ( navigeeri siit )
E: SULETUD | T-R: 12.00 – 19.00 | L: 12.00 - 17.00 | P: 12.00 - 15.00
0

Aeglase moe liikumist esindav rõivabränd /mai/ attire sündis 2021. aasta suve lõpus, kuid seeme brändi loomiseks hakkas idanema juba aastaid varem. Brändi unisex valikust leiavad endale riideid ja aksessuaare nii mehed kui naised. 

Enne brändi loomist tegin pidevalt tuttavatele kostüüme, kleite, pluuse, mantleid jpm. Eritellimustööde juures meeldis mulle enim see, et sain laskuda detailidesse ja teha ekstravagantseid rõivaid.

Oma brändist unistades teadsin, et tahan ühendada luksuslikud detailid funktsionaalsusega ning pakkuda versatiilseid esemeid, mis oleksid mugavad ja siiralt teeniksid kandjat rohkem kui 1-2 üritusel.

Olen moedisaini ja kunstiga tegelenud terve teadliku elu ning kvaliteet üle kvantiteedi printsiip sai mulle selgeks juba 4-aastaselt. Eredalt tuleb esile mälestus kui vanaema mind hoidis ning me tegime omavahel võistluse: kes jõuab poole tunni jooksul rohkem barbie riideid valmistada? Vanaema õmbles selle ajaga ühe armsa Chanel stiilis jakikese, millel oli isegi nööp kaunistuseks ees. Mina kasutasin kääre ja haaknõelu ning keerasin kangatükkidest erinevaid kleite, seelikuid, toppe, jakke, keepe. Kui mängimise lõpetasime ja haaknõelad eemaldatud said, ei jäänud minu kollektsioonist järele midagi, vanaema õmmeldud jakk seevastu on siiani nukuriiete kohvris oma aega ootamas.

Eestis on meid õnnistatud nelja ilusa aastaajaga aga walk-in garderoob, kuhu mahutada kõikide hooaegade riided ei kuulu üldiselt elu standard paketti.

365 days a year, 365 ways to wear. – Mai Attire

/mai/ attire eesmärk on olla justkui lõuendiks kunstiteosele, kes on kandja ise. Pakkudes Eestis käsitööna valminud unisex ja one size riideid ning aksessuaare, mis on kantavad ja kombineeritavad aastaringselt ning seeläbi vähendada tootmisest tulenevat ökoloogilist jalajälge ja ka tarbimisvajadust.

unisex valikust leiavad unikaalseid ja funktsionaalseid riided ning aksessuaare naised ja mehed

/mai/ attire RELOVEUTION t-särk

Valikusse kuuluvad Eestis käsitööna valminud inspireerivate tekstidega t-särgid, võrkseelikud ja kimonod, hõlmiklõikega kleidid, käsitsi tikitud pärltikandiga taskuvööd, nahast aksessuaarid jpm. Näiteks Pocketception Taskuvöö sobib võrratult kandmiseks bikiinidega aga ei jäta kedagi külmaks ka talvemantli peal.

unisex valikust leiavad unikaalseid ja funktsionaalseid riided ning aksessuaare naised ja mehed

/mai/ attire Pocketception Taskuvöö


Teatavasti on kõige jätkusuutlikum see rõivaese, mis juba ripub Su kapis. Vähim, mis uut eset valides teha saad, on otsustada rõiva või aksessuaari kasuks, mis Sind päriselt teenib. Julge eristuda ja olla Sina ise!

Fashions fade, style is eternal. – Yves Saint Laurent.

/mai/ attire on saadaval eksklusiivselt Riisaikel Elustiilipoes ja Riisaikel e-poes.

PS! Valik ainueksemplaris naisteriideid saadaval Riisaikel kaupluses kohapeal. 

Leave a Reply