Skip to main content

RiiSaikel Meeskond

RiiSaikel pole mingi tavaline pood, vaid kogukond. Ja seda kogukonda hoiavad koos RiiSaikeli inimesed, keda ühendab sarnane suhtumine tarbimisse ja moodi. RiiSaikelisse šoppama või stiili inspiratsiooni koguma tulles võid alati olla kindel, et lisaks vahvatele leidudele ootavad Sind ka professionaalsed nõuanded, rõõmsad inimesed, kõhutäis naeru ja miks mitte ka paar komplimenti, sest … that’s just how we roll. Moekalt ja õhinaga!

Mina olen Riia ehk piltlikult öeldes the original Riisaikel. Alustasin oma idealistliku ja maailmaparandajaliku visiooni ellu viimist juba 6 aastat tagasi ja olen äärmiselt õnnelik, et sellest pikaajalisest unistusest on saanud reaalsus ning et maailmas leidub sedavõrd palju sarnase mõtlemisega “RiiSaikeli inimesi”. Kes soovib, leiab mind nii Tatarist kui ka Stockmannist ning oma lühikesesest poisipeast ja tanksaabastest hoolimata oskan anda hüva nõu absoluutselt iga rõivastiili austajale. Kanna seda, mis meeldib ja kõik muu loksub paika!

Bd7a8931
Bd7a9042

Mina olen Roberta ja olen RiiSaikelis tegutsenud juba päris pikka aega. Vaibin kõigi inimestega, kellele meeldib taaskasutamine. Usun, et mugavus on hea outfiti võti, mistõttu koosneb minu enda garderoob koosneb suuresti asjadest, mis on eeskätt just mugavad ja olen hirmus suur oversized riiete austaja. Seejuures meeldib aga kombineerida laiu pükse näiteks väikeste crop-topidega, kuna tasakaal peab paigas olema!

Mina olen Agnes ja minu rolliks RiiSaikelis on olla nõu ja jõuga toeks kõigile boksirentnikele ja šoppajatele. Üle kõige meeldib mulle näha inimesi omas elemendis ehk tegemas seda, mida nad armastavad. Lisaks armastan taaskasutust ja šoppamist. Olen veendunud, et kui inimene kannab seda, milles ta ennast kõige paremini tunneb, siis näeb ta ka kõige parem välja. Mina ise näiteks tunnen ennast kõige paremini tumedat värvi riietes, mis on mugavad ja oversized.