Skip to main content

RiiSaikel Meeskond

Meeskond
Loe lähemalt, kes on RiiSaikeli Riia, Roberta, Agnes, Liis ja Madli.

RiiSaikel pole mingi tavaline pood, vaid kogukond. Ja seda kogukonda hoiavad koos RiiSaikeli inimesed, keda ühendab sarnane suhtumine tarbimisse ja moodi. RiiSaikelisse šoppama või stiili inspiratsiooni koguma tulles võid alati olla kindel, et lisaks vahvatele leidudele ootavad Sind ka professionaalsed nõuanded, rõõmsad inimesed, kõhutäis naeru ja miks mitte ka paar komplimenti, sest … that’s just how we roll. Moekalt ja õhinaga!

Mina olen Riia ehk piltlikult öeldes the original Riisaikel. Alustasin oma idealistliku ja maailmaparandajaliku visiooni ellu viimist juba 6 aastat tagasi ja olen äärmiselt õnnelik, et sellest pikaajalisest unistusest on saanud reaalsus ning et maailmas leidub sedavõrd palju sarnase mõtlemisega “RiiSaikeli inimesi”. Kes soovib, leiab mind nii Tatarist kui ka Stockmannist ning oma lühikesesest poisipeast ja tanksaabastest hoolimata oskan anda hüva nõu absoluutselt iga rõivastiili austajale. Kanna seda, mis meeldib ja kõik muu loksub paika!

Bd7a8931
Bd7a9126

Mina olen Liis ja vastutan RiiSaikeli visuaalse poole eest, kuna mulle meeldib väga sättida. Sättida riiuleid, bokse, outfittide kombosid, sotsiaalmeediat…kõike! Tunnen, et olen õiges kohas, kuna RiiSaikeli kontseptsioon kõnetab mind 110% ja leian ka, et kõige parem näeb välja inimene, kes katsetab julgelt ja kannab seda, mis talle meeldib, mitte seda, mida poes müüakse. Ise olen tõeline materjalihunt, kellele meeldib kombineerida klassikat ja värvi. Soovitan seda teistelegi!

Bd7a8956

Mina olen Madli ja mind leiab RiiSaikeli leti tagant nii Stockmannis kui ka Tataris. Sõbrad iseloomustavad mind kui lõbusat ja sõbralikku inimest, kes suudab vahel ka väga konkreetne ja nõudlik olla ning see tuleb RiiSaikelis töötades väga kasuks, sest aus tagasiside on moemaailmas väärtus omaette. Armastan ägedaid multifunktsionaalseid smart casual riideid ja aksessuaare ning mulle meeldivad üle kõige toredad ja hea stiilitunnetusega inimesed, kes on oma eluga rahul ning julgevad panna omavahel kokku asju, mis esmapilgul üldse kokku ei sobi. Arvan, et olen ise ka just täpselt selline! Minu salajaseks kireks on jahtida taaskasutuse pärleid – siis saan enamasti küsimusele “kust said?” uhkusega vastata, et RiiSaikelist.

Bd7a9042

Roberta

Agnes
Mina olen Agnes ja minu rolliks RiiSaikelis on olla nõu ja jõuga toeks kõigile boksirentnikele ja šoppajatele. Üle kõige meeldib mulle näha inimesi omas elemendis ehk tegemas seda, mida nad armastavad. Lisaks armastan taaskasutust ja šoppamist. Olen veendunud, et kui inimene kannab seda, milles ta ennast kõige paremini tunneb, siis näeb ta ka kõige parem välja. Mina ise näiteks tunnen ennast kõige paremini tumedat värvi riietes, mis on mugavad ja oversized.